Strona internetowa jest bardzo istotnym elementem całości opracowania identyfikacji wizualnej każdego przedsiębiorstwa.

Jej wielozadaniowość powoduje iż coraz częściej jest najważniejszą inwestycją w firmie. Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa to nie tylko reklama i dodatek ale narzędzie służące komunikacji z potencjalnymi jak i obecnymi Klientami. Jest ona wizytówką firmy i często pierwszym elementem z którym styka się Klient. Witryna internetowa to przede wszystkim okno wystawowe. Jako takie świadczy więc bezpośrednio o właścicielu. Badania donoszą jednocześnie, że nim internauta skorzysta z oferty konkretnego podmiotu od kilku do kilkunastu a nawet kilkudziesięciu razy wchodzi na daną stronę. Patrząc na te wszystkie fakty szczególnie na pierwsze wrażenie jakie mamy zostawić w głowie Klienta, tworzenie stron internetowych powinno reprezentować bardzo wysoki poziom.

Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu stron internetowych i kompleksowemu podejściu do każdej realizacji, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wykonanie witryny internetowej, która służyć będzie osiąganiu wyznaczonych celów biznesowych oraz zapewni odpowiedni wizerunek firmy w sieci.

Wykonywane przez nas projekty idealnie łączą wymogi funkcjonalności, estetyki i praktyczności. Projekt zawsze zaczynamy od zbadania Państwa potrzeb odnośnie strony i oczekiwanych funkcjonalności. Oczywiście w fazie początkowej projektu sami służymy własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniem. W fazie drugiej ustalamy jak będzie zbudowana strona i w jakiej technice oraz przygotowywany jest projekt graficzny przez profesjonalnego grafika. Na tym etapie uwzględniane są wszystkie Państwa oczekiwania oraz nasze propozycje dzięki temu powstaje nietuzinkowa grafika, która przyciąga Klientów i wzbudzi zaufanie do firmy. W fazie ostatniej budowy strony implementowane są funkcjonalności pozwalające na dopasowanie strony do potrzeb Państwa klientów oraz strona zostaje zoptymalizowana celem poprawnej indeksacji w wyszukiwarkach internetowych. W ten sposób powstaje profesjonalna witryna, która staje się Państwa przyjacielem w biznesie i pomaga w osiągnięciu sukcesu.

Portfolio

Nasze prace wykonywane są dla firm z różnych branż.

W portfolio znajdują się zarówno drobne realizacje takie jak odświeżenie grafiki strony www
jak i duże kampanie marketingowe obejmujące swoim zakresem wiele segmentów i rodzajów reklamy.
Portfolio