Potencjał „zakupów w sieci” to sklepy Internetowe!

Każdy dzisiaj widzi jak nasze życie przenosi się do świata online. Tworzymy nasze wirtualne profile, szukamy znajomych, nowych kontaktów i informacji. Nie inaczej jest ze sklepami. Także sfera zakupów podbija Internet, a posiadanie własnego internetowego sklepu podnosi prestiż i zyski firmy.

W Polsce rynek ten można nazwać dopiero raczkującym, wystarczy jednak zaobserwować tendencje z ostatnich dwóch lat aby zauważyć jak szybko się rozwija. Sprzedaż internetowa wzrasta średnio o ponad 20% rocznie. W Polsce udział wartości internetowych zakupów w sprzedaży detalicznej wynosił ok. 2,5 %, ale już w Europie zachodniej miał np. 8% a w Niemczech czy ponad 10% w Wielkiej Brytanii. Szacuje się również że w tym roku wartość rynku e-commerce wzrośnie o 30%. Przy takim wzroście można spodziewać się, że wkrótce obycie się bez zakupów internetowych będzie wręcz niemożliwe a każdy sprzedawca który będzie chciał utrzymać swoją pozycje na rynku, nie obędzie się bez posiadania sklepu w wirtualnej przestrzeni.

Twój własny e-sklep.

Pierwszym i najważniejszym czynnikiem, który ma wpływ na decyzje związane z zakupem to doznania estetyczne. Wygląd strony musi być zachęcający i przyciągać uwagę Klienta, kiedy ten otworzy witrynę e-sklepu którego szukał. Podobnie jak w przypadku, kiedy klient wchodzi do salonu sprzedawcy, zwraca tam przede wszystkim uwagę na jego wygląd i wygodę.

My o to zadbamy. Stworzymy Twoją witrynę tak, by przyciągała Klientów i spełniała oczekiwania jego podświadomej wizualizacji poszukiwanego sklepu. Również istotne jest to co sprzedawca chce przekazać swojemu Klientowi. A my zobrazujemy to tak aby było to czytelne dla odbiorcy.

Twój sklep internetowy bazował będzie na najnowszych platformach e-commerce Prestashop lub Woocommerce, dostosowanej do realiów handlu w Polsce i Europie.

Rozwój firm dzięki obecności online.

Obecność w sieci to korzyść dla sklepu i Klienta związana przede wszystkim z aktualnym katalogiem produktów i usług.

Realizując projekty sklepów internetowych bazujemy na sprawdzonych i najlepszych rozwiązaniach na rynku dzięki czemu otrzymują Państwo produkt który będzie równomiernie rozwijał się wraz z prowadzonym przez Państwa biznesem.

Oprócz tego z naszej strony oferujemy Państwu pełne wsparcie oraz szkolenie z zakresu obsługi sklepu a także bezpłatną pomoc przy zakładaniu kont płatności internetowych.

Portfolio

Nasze prace wykonywane są dla firm z różnych branż.

W portfolio znajdują się zarówno drobne realizacje takie jak odświeżenie grafiki strony www
jak i duże kampanie marketingowe obejmujące swoim zakresem wiele segmentów i rodzajów reklamy.
Portfolio